04322101111

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandANASAYFA » HAKK-M-ZDA

Hakkımızda

Hakkımızda

Burhan Camlı Sigorta , Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden, En uygun ve Ucuz Sigorta teklifini, Siz değerli Müşterilerimize Sunmak ve bilgilendirmek amacıyla oluşturulmuş,  birden fazla sigorta şirketine ait size özel teklif alabilmenizi sağlayan bir sigortacılık platformudur.Teklif alabileceğiniz Sigorta Branşları olarak, Konut Sigortası, ALL Risk, İşyeri Sigortası, Yangın Sigortası, Nakliyat Sigortası, Kaza Sigortası, Ferdi Kaza Sigortası, Sağlık Sigortası, Seyahat Sigortası, Vize Sigortası, Sağlık Sigortası, Mesleki Branş Sigortaları, Kasko Sigortası, Zorunlu Trafik Sigortası gibi birçok sigortacılık hizmetlerini kapsamaktadır.

Amaç

Sigorta Fiyatları, Sigorta şirketlerine göre değişiklik gösterdiği gibi, Sigorta Kapsamında verilen ve içeriğinde bulunan Teminatlara  görede değişiklik göstermektedir. Burhan Camlı Sigorta www.burhancamlisigorta.com, olarak amacımız ihtiyacınız olan sigorta teklifini, birden fazla Sigorta Şirketinden karşılaştırmalı olarak seçim yapmanıza olanak sağlamaktır.

Nasıl Çalışır

Burhan Camlı Sigorta www.burhancamlisigorta.com, üzerinden teklif alabilmeniz için, Online Teklif Formlarından, iletişim bölümündeki Bilgi formlarından ve telefonlardan bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Burhan Camlı Sigorta www.burhancamlisigorta.com tarafından Bireysel ve Kurumsal Müşteriler ile Sigorta Şirketlerini  buluşturmak, Müşterilerin Hızlı, Ucuz, Uygun, Hesaplı Sigorta Tekliflerini, Yetkilisi olduğumuz Sigorta Şirketlerinden Karşılaştırmalı olarak alabilmenizi sağlamak amacıyla kurulmuş bir web sitesidir.
 

ebultenE-BÜLTEN

E-Bülten’e kayıt olun, fırsatları ve indirimleri kaçırmayın.

BURHAN CAMLı SIGORTA MERKEZI VAN

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Copyright 2016 © Akdamar Ajans