04322101111

MÜŞTERİ İLETİŞİM HATTI

bandANASAYFA » YENI-YERIMIZE-TA-ND-K-

Haber Detay

Yeni yerimize taşındık! - 15-07-2016


Van'da uzun yıllardır faaliyet gösteren ve bölgeye hitap eden Burhan Camlı Sigorta Merkezi'nin yeni yeri düzenlenen bir törenle açıldı.

Van'da 1999 yılından bu yana faaliyet gösteren ve bölgeye hitap eden Burhan Camlı Sigorta Merkezi'nin yeni yeri düzenlenen bir törenle açıldı. Axa Sigorta Karadeniz Böge Müdürü Barış Macit, Axa Sigorta Karadeniz Bölge Müdür Yardımcısı Cenk Demirci, Axa Sigorta Erzurum Bölge Temsilcisi Arslan Daldal ve iş adamlarının katılımıyla açılan Burhan Camlı Sigorta Merkezi, 300 metrekarelik yeni ofisinde hizmet vermeye başladı.

Açılış sonrası gazetecilere açıklamalarda bulunan sigorta merkezinin sahibi Burhan Camlı, 30 binden fazla müşterisiyle bölgenin en büyük ve en güçlü sigorta şirketi olamayı hedeflediklerini belirterek"Yüzde yüz müşteri memnuniyeti ile çalışan, en üst ve en kaliteli hizmeti şiar edinen bir şirketiz. Nitelikli hizmet anlayışımızla, yeni konseptimizle Şerefiye Mah. Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi Safa İş Merkezi Kat: 1 adresinde hizmet vermeye devam edeceğiz." şeklinde konuştu.

ebultenE-BÜLTEN

E-Bülten’e kayıt olun, fırsatları ve indirimleri kaçırmayın.

BURHAN CAMLı SIGORTA MERKEZI VAN

HIZLI MENÜ

HİZMETLERİMİZ

BİZE ULAŞIN

Copyright 2016 © Akdamar Ajans